Ty hesla stále platí……
Dnešní svět? Svět digitálního věku. Lidé, kteří se ženou kupředu. Lidé, co zapomínají na vliv technologií, kterépoužívají a co ztrácejí. Lidé, co se nechali pohltit a přišli o pozornost. Tento článek je určen právě Vám. Hrajete dennědigitální hru o svůj život?
 
Osobně se snažím být člověkem, co nezapomněl na zákony přitažlivosti. Být v noci můrou před zdrojem světla jezpravidla smrtící. Dnešní tok informací směrem k nám je toho důkazem, dávkován každému na míru, aby nás spojil, aletaké nalákal a nakonec oddělil od sebe samého v osobním rozvoji, který není pouhým trendem.
 
Znáte svou skutečnou hodnotu v tomto systému? Znáte se opravdu dobře?
 
Studujeme a čteme, co nám přináší skutečné hodnoty do našeho života. Života vzestupu, na svou nebo něčí vlnu?Zanese nás tato vlna skrze oceán, za čas a prostor nebo skončíme bez větru uprostřed cesty? Chceme-li se cítit dobře amít Svůj skutečný názor, ukažme sobě pravdu. Jak na to?
 
Ukažme si, jaké jsou naše dary a skutečné hodnoty. Je čas vzít si na zpět svou svobodu a poznat svou hodnotu. Zde jeněkolik tipů, které Vás dovedou k naplnění snů mimo vliv druhé strany. Co naleznete je pouze Vaše, zkuste to a uvidíte,co se stane. Napište svůj příběh do komentářů či sdílejte.
 
Hodně štěstí při Vaší cestě
 
1) Jaké ráno, takový den bez budíku s úsměvem.
Myslete na to, se probudíte, že Vy si určujete, jaký budete mít celý den. Vstávejte tedy bez budíku a hodin, kdy Vyjste pány času a on není Vaším. Jsem rád, že žiji.
 
2) Hned ráno objevte chvilku ticha bez myšlenek.
Pro ty, co neumějí zastavit mysl: buďte pozorovatelem, pozorujte, kdo uvnitř a s kým mluví. Ve chvilce okamžikupoznání myšlenky zmizí. S čistou hlavou po ránu je den lepší.
 
3) Ve zdravém těle, zdravý duch.
Ranní ptáče dál doskáče, protáhněte své tělo, jak ráno tak i přes den, pohyb je důležitou součástí. Péče o tělo jezákladem dlouhého života. Pečujte o svou schránku dobře.
 
4) Udělejte si své zprávy bez mobilu a médií.
Nechte telefon na pokoji. Řekněte si, kdo určuje, jaký budete mít den? Co si od tohoto dne přejete? To napište na papíra dělejte pro to vše. Napište to alespoň desetkrát.
 
5) Práce šlechtí člověka.
Zapomeňte přitom na koláče, peníze, mzdu a zisky. Mluvím o motivaci, která vyvolává pocity radosti z dobře odvedenépráce, pro rodinu, naše bližní, pro přátele, pro partnery.
 
6) Zrušte touhu být Všeználkem a objevte, co skutečně umíte.
Když budete znát všechno, komu to předáte? Studujte pouze to, co chcete opravdu použít pro sebe a tento svět, prolepší úroveň všech. Tvořte a nebořte druhé světy.
 
7) Nemluvte o tom, co uděláte, ale dělejte to.
Platí to i v případě, kdy dlouho pozorujete, rozhodněte se, udělejte co je potřeba jak nejlépe umíte. Někdy je i potřebanedělat vůbec nic a jen si to uvědomit a stane se.
 
8) Láska prochází žaludkem
Změňte své stravovací návyky a vařte si častěji sami doma pro sebe a bližní. Objevte komunikaci s rodinou, objevítesvět netušených možností, rozmanitosti, chutí a vůní.
 
9) Udělejte to, na co myslíte. Nečekejte, Vám někdo řekne kdy.
Lidé co se umí rozhodnout, jsou leadery. Buďte sami sobě leaderem. Dokažte, že Vás nic nezastaví, pokud chcetezvítězit nad strachem. Přiznejte si ho a vykročte v před.
 
10) Naučte se zastavit a říci ne.
Nadechněte se zhluboka a uvolněte se, uvědomte si, že dýcháte, uvědomte si, že Váš dech Vám dává život. Naučte seříkat ne tomu, co život bere. Poprvé je to těžké, ale dokážete to a pak Vás nic nezastaví.
 
11) Žijte svobodně v pravdě
Žijte přítomností mimo minulost a budoucnost. Svobodný člověk se dívá v přítomném okamžiku, nestaví vzdušnézámky daleko před sebou a nezakrývá oči, před tím co bylo, ale žije teď.
 
Dělejme to, co jste si vždy přáli, nyní je ta možnost pro všechny.
 
Krásný den všem
David