Zastavili jste se, právě teď? Objevte nový svět. Ani ovce, ani vlk.

V minulém příspěvku bylo možné nahlédnout do nitra každého z nás, co umí vytvořit sama otázka, obraz i představa dohromady. Nyní však půjdeme hlouběji, objevit svou vlastní cestu do světa, kde vše je trochu jinak a život nabírá nový směr.
 
Už ani ovce, ani vlk, objevme právě teď, nový svět.
 
Strach existuje a někdy pracuje proti nám, chce získat naši energii a zdroje pro starý způsob fungování mocnosti systému. Jsou to ony myšlenky kolem nás a dnešní doba co nahrává těm, kteří využívají příležitosti a těm, kteří ony příležitosti jako vlci zneužívají. Věříte ve svět strachu nebo v nový svět bez něj? Nový svět se pomalu objevuje, nic nebude jako dřív, to jistě tušíte. Urputně se bránit změnám nebo se vzdávat není řešení. To, co přichází, má odlišná pravidla, než jsme znali, ale dosud potlačovali. Objevuje se esence skutečné svobody.
 
Co právě dnes děláme, co umíme a jaká je naše skutečná hodnota? Znáte ji?
 
Vše si začínáme uvědomovat. Co nám ukazuje starý svět okolo? Strach. Chceme ho?Postavme se mu a buďme lidmi, kteří se na sebe můžou každý den podívat do zrcadla. Nahraďme kvantitu kvalitou. Nalezněme okamžik vnitřního klidu. Podívejte se ven, zajděte si do obchodu nebo do města či přírody. Vidíme vždy to, co si přejeme vidět, a přitahujeme to, co si přejeme. Ve skutečnosti je nyní venku klid, nikdo se nežene a nepanikaří, doprava jezdí, aut je venku méně, lidé jsou k sobě ohleduplní… Ano, v některých oblastech pracují nyní intenzivněji v těžších podmínkách, v profesích, které jsou nyní v popředí zájmu informací. Pozorujme.
 
Nemusíme jít na své hranice, abychom zjistili, že jsme to my sami, kteří si toho již dnes všímáme, a cítíme svůj plný vliv. Jak žijeme a jak ostatní přijímáme? Je to připomenutí, kde vše okolo nás se probouzí a ožívá, rodinné vztahy, vazby, přátelství, komunita, komunikace, příroda, Jaro i samotné nebe a my to v tomto světě vidíme. Všichni se spojujeme a už nedáváme pozornost všemu, co nám bere sílu.
 
Zastavili jsme se, a to je první krok, k uchopení nového světa.
 
Pomalu poznáváme, co mnohým bylo skryto a co navenek chybělo, co tu ale bylo, je a vždy bude – naše svoboda. Práce se nyní mění, nově mnozí tvoříme z vlastního domova. Objevujeme své dary, kreativitu, to, co umíme, co máme a čím obohacujeme ostatní. Objevujeme svůj potenciál a vnitřní klid, že vše zvládneme. I se vzájemnou pomocí jeden druhému. Objevujeme své potřeby i potřeby druhých, objevujeme skutečné možnosti. Lidé se umí semknout a spojit. Ti, co dnes mají strach, těm je třeba něco povědět. Ano, myslíte na to či ono, ale lidé okolo vás to již vidí a nejste sami, kteří se vydávají na jinou, novou cestu. Starý systém se zastavil. Tuto možnost dostali nyní všichni stejně a to bez rozdílu věku a národnosti, v jeden čas, a to právě teď. Každý si zvolme čeho a jak chceme být součástí.
 
Všem, kteří neutíkají před vlastním životem a prožívají tuto dobu v jednotě sebe sama i ostatních, přeji, ať jsou jejich dny plné vědomé lásky a porozumění. Věřte ve svůj život i své dary, máte vše ve vlastních rukou. Dovolte si být velkolepými lidmi v této a na této Zemi. Těmi, kteří se umí výzvám postavit, narovnat se a vykročit do nového světa.
 
Dělejme vše jak nejlépe umíme každý den, krok za krokem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *