KINEZIOLOGIE

Kineziologie je rychlá, účinná metoda, a pro klienta je naprosto jednoduchá…

CO JE TO KINEZIOLOGIE

Kineziologie je rychlá, účinná metoda, a pro klienta je naprosto jednoduchá.

Pracujeme se svalovým testem – ten se provádí na rukou.

Položíme jednoduchou otázku s možnostmi “Ano, Ne”, a svaly v našem těle se při obou odpovědích jinak napnou, což průvodce touto metodou jemným dotekem rozpozná.

Tělo už má všechny odpovědi, my je jen rozkódujeme a přeložíme tak, abychom jim snadno porozuměli.

S JAKÝMI OBTÍŽEMI SI PORADÍ

V podstatě pomůže s čímkoliv, co může současný člověk zažívat, ať už se to týká zdraví a tělesných projevů, vztahů, práce, domova, celkové životní spokojenosti…

Pomocí svalového testu se můžeme ptát na původ různých našich potíží. Jednoduchými otázkami rozklíčujeme jejich vznik, a ten pak “odblokujeme”. Tím se automaticky podpoří naše zdravé a přirozené fungování, kdy energie volně proudí a život pěkně plyne.

Svalovým testem se můžeme zeptat na vhodná řešení v aktuální situaci (“co mám dělat”), a zároveň můžeme svalový test použít i k odpovědím na vyloženě praktické otázky typu jaké brát doplňky stravy, jaké cvičení je pro mě vhodné atd.

PRO KOHO JE METODA URČENÁ

Metoda funguje pro všechny, kdo chtějí podpořit ve své cestě.

– Co se malých dětí týče, můžeme pracovat buďto s rodičem či blízkou osobou (v zastoupení – svalový test pak s otázkami na dítě provádím na dospělém) a nebo, pokud je dítě s námi, pak jej přizveme na klíčové momenty (vše v klidu a samozřejmě zcela bezbolestně).

– U dospívajících už lze pracovat přímo, výsledky bývají krásné.

– V případě těhotenství je to individuální, záleží na Vás – z mé strany je metoda jemná a bezpečná a dokáže také krásně zklidnit a podpořit v tomto požehnaném období. Pokud si přijít přejete, těšíte se a jen jste před sezením jemně nervózní z něčeho nového, je to běžné a v pořádku. Pokud je to zbytečný stres, netřeba nic tlačit na sílu.

JAK SE OBJEDNAT

Cena sezení je 2 200 Kč.

Sezení trvá hodinu, může být o pár minut kratší či delší, cena zůstává stejná.

Objednat se můžete SMS zprávou na tel.

Najdete mě také na FB: https://www.facebook.com/…va/ 

– zde mi můžete napsat zprávu na messenger.

KDE SEZENÍ PROBÍHÁ

Uvidíme se osobně v mé pracovně u nás doma, mezi Zábřehem na Moravě a Mohelnicí.

Jak se říká, pokud jste odkudkoliv z ČR, máte to blízko,

pokud odkudkoliv z Evropy, nemáte to daleko.

Adresa je Křižanov 39, Hynčina, 789 01.

S sebou si, pro vaše pohodlí, vezměte své oblíbené přezůvky, případně vám ráda nabídnu papučky u nás 🙂

A CO JE TŘEBA DODAT

Kineziologie už má svou oblibu i mezi psychology a psychiatry, a tím, že jde k jádru problémů, se s touto péčí vhodně doplňuje. Stejně tak při řešení fyzických a zdravotních potíží pak bývá následná rekonvalescence o to snadnější nebo lépe zvládaná. Kineziologické sezení ovšem nenahrazuje ošetření lékaře a ani není hrazena pojišťovnou.

Přestože má “měřitelný základ” (svalový test), je považována za alternativní metodu, která nemusí být pro každého, a je třeba to zmínit a vzít na vědomí.