Co Obrátit Váš Intelekt Dovnitř?

V jednotě se sebou
 
Máte strach? Necháváte se i nadále manipulovat? Zakrýváte si oči před skutečností? Máte potřebu obhajovat se před druhými? Vaše EGO si nechává platit za strach druhých? Pokud Ano, tak jste si již vybrali a na Vás vlak nepočká, tvoříte a nepochopili jste. Chápete vše jako svou příležitost pro zisk.
 
Vy, kteří ještě váháte, vyberte si a upřímně volte. Svět nečeká a změny jsou v plném proudu. Stále to nechápete? Možnost má nebo měl každý. Nosíte roušku a stavíte se na dva metry od lidí, vězte, že Vaše ohleduplnost je strachem a ten zůstává tak dlouho, dokud mu dáváte pozornost.
 
Vykročte a opusťte kruhy moci starého systému, co ovládají Váš svět, posuňte své hranice, objevte to, co Vás spojí s vašimi dary. Dosaďte sebe do středu, spojte se s vnější vrstvou a začněte si uvědomovat jak velkou a skutečnou moc máte. Principy okolo jsou silnější a větší než samotní investoři, výrobci, realizace, smlouvy, business, kontrola a další vrstvy. Tyto principy jsou za hranicemi Vašeho známého světa a přitom tak blízko. Máte je na dosah.
 
Naše vlastní vedení je to, co nám umožňuje najít a nastavit spojení i cestu ven mimo tento systém, za hranice prostoru a času. Jaké je Vaše zadání, kde vzniká dohoda, jaké máte možnosti a co je správné? Ukažme si, jak právě teď a tady společně objevujeme a vytváříme spojení, zákony, které jsou mimo Vaše stávající známé hranice. Najděte zdravý přístup a pravdivé jednání ve svém svobodném podnikání. Uvědomte si svou skutečnou hodnotu. Buďte pozorovatelem, který ať je na jakémkoliv místě, ví, co má v každou chvíli a jak udělat. Buďte tvůrci svého života, buďte silou, kterou nelze zastavit. V pravdě, svobodě, zdraví, ve svém středu, v lásce ke svému životu – k Životu.
 
Zdar a sílu na vaší cestě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *