Svět nekonečných možností. Myslete jinak a nalezněte svůj zdroj síly.

Jsme to my sami, kteří si bráníme objevit nové možnosti. Lidé sice objevují lidské hodnoty, ale snaží se zakrýt i své chyby. Nyní je odpovědnost na každém jednotlivě, oddělit své balvany historie, co nás táhnou ke dnu a pokračovat vpřed bez zátěže. Co nám bere pozornost ve světle dnešních změn? Znáte a umíte odkrýt svůj vlastní zdroj? Každá významná doba je dobou, ve které dochází k vložení a přijetí jedné myšlenky, která mění vědomí celého světa.
 
Pozorně se dívejte, co tvoříme a jak, protože dnešní myšlenky nemusí být ty naše.
 
Řada myšlenek, které dnes přichází, je vytvářena lidmi, jednotlivci, co hledají ovce. Proč to média a společnost dělá, o co se snaží? Chtějí získat vaši pozornost, třeba o hezkém počasím na jedné stráně jednoho nejmenovaného média, dohromady s titulovanými diagnózami autorů plných touhy po senzaci, jak je vše nebezpečné pro nás všechny, a to hned vedle. Hodně silná manipulace – hezké a nebezpečné, a pokud si toho tato media nevšimla, pak jsou ve vleku větší moci i ony sami…
 
Jaké proudy informací znáte a jakým způsobem se k vám informace dostávají?
 
Ano, digitální informace, ta, co je řízená přesně, vzniká díky vyhledávačům, programům, které sledují váš pohyb na síti, doma i venku, všechny činností, které v síti provádíte, prokliky, like, časy čemu věnujete pozornost, vaše soukromí.
 
Na základě shromážděných informací, které sami o sobě denně dobrovolně poskytujeme, nás toto médium a s ním i další, zná velmi dobře a hluboce. Jsou tu supermoderní počítače, algoritmy, co s chirurgickou přesností nás zásobují informacemi, které nám berou pozornost a správný čas pro změny. Umíte vypnout televizi na týden, zrušit internet a být venku jen tak v klidu bez digitálu a to z minuty na minutu? Pokud, ano, tak máte dobrý základ a pokud ne, je na čase si něco přiznat. Již dnes se nás dotýká řízený tok informací takovým způsobem, který nás odvádí a zakrývá naše osobní možnosti v tomto světě. Mohli bychom dělat i jiné věci, například objevovat svět nekonečných možností, dělat co nás naplňuje nebo co vás napadá. Tato technika si bere svou daň v podobě odklonu naší pozornosti. Digitální svět dávkuje emoce, co ovládají masy skrze myšlenky jednotlivců. Porovnávejme proto naše hodnoty s hodnotami lidskosti, které jsou známy již po tisíciletí, a které si nemusíte hledat ve vyhledávačích, abyste věděli, co je správné a co ne.
 
Neznásilňujte svou mysl tím, že ji udržujete ve stavu napětí a strachu. Jste závislý a nemůžete bez informací existovat, potřebujete je každý den? Zkuste si odpovědět.
 
Pokud vám vadí tato představa, pak si uvědomte, že již dnes jsou hodnoty svobody svazovány a zastírány napříč médii, pomocí náboženských předsudků, politiky, ekonomických manévrů, odvětvími průmyslu, zbrojením a konflikty, energetickými požadavky, ekologií a dalších témat, nad kterými i rozum zůstává stát. Pokud se společnost chová tak, že přehlíží základní lidská práva, pak je zde něco, co s lidskostí nemá nic společného. Máte možnost volby, co utváří svět a vrátit se sami k sobě. Nenechejte se zneužívat lidmi, co se živí naší energií uvolněnou z našich emocí.
 
Již dnes je tu generace, se kterou si systém neví rady, protože ti už nevěří a hledají sami pravdu o světě kolem nás.
 
Jak vypadá skutečný život okolo vás? Tu otázku by si měl položit každý, a upřímně si i odpovědět. Co nebo kdo se snaží rozdělit svět a soustředit naše vnímání na jeden bod, kterým je strach? Co sleduje naše kroky a vybírá si svou daň, na každém z nás, a to bez rozdílu? Moc je jako nemoc a ta napadá jen ty, kteří jsou oslabeni. Jak se cítím a jak ostatní okolo mě? Hledejme skutečné hodnoty a nenechme se pohltit strachem.
 
To, že se člověk dneska něčeho bojí, ještě neznamená, že mu strach vládne. Změnit se může, když se mu postaví tváří v tvař.
 
Lidé říkají, že nemají vliv na to, co se okolo nich děje, ale to je omyl. Každý člověk tento vliv má a každý může denně něco udělat třeba tím, že se nebojí říct svůj vlastní názor nahlas. Jsme lidé, co si prošli vývojem díky své rodině, výchově, škole, lidmi, se kterými se setkali, s kterými pracují, prostředím, ve kterém žijí, v zemi a na této Zemi, jsme těmi, kteří se nespokojí s ničím menším než se skutečnou pravdou. Buďme tedy tím, kým chceme být, těmi, co tvoří realitu okolo kolem sebe, těmi, co tvoří nový svět a nenechávají se ovládat druhými.
 
Buďte autoritou sami sobě.
 

Pozvedni sebe i druhé hned, myšlenkou pro lepší svět.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *