Nástroj, mapa a kalendář – Posvátný Tzol’KIN

Jste připraveni na změnu vnímání času?

 

Doba okolo nás se neustále mění, stále více si uvědomujeme svůj skutečný potenciál možností, které se před námi denně otvírají. Vystupujeme ze stínů iluze a začínáme si uvědomovat kým doopravdy jsme. Dnes si ukážeme jeden z nejzajímavějších nástrojů, který byl kdy vytvořen …

Posvátný

Tzol’KIN

Posvátný Tzol’KIN, nástroj, mapa i kalendář v jednom.

 

Samotný Tzol’KIN se Skládá ze soukolí pánů dne NAVAL a energetických hladin TONAL (otisku prapůvodní energie vzniku). Roztočme společně ona soukolí a podívejme se co nám tento vesmír nabízí. Poznejme své skutečné možnosti a objevte 13 měsíců Unial s 20 Dny KIN a 20 Naval. Posvátný Tzol’Kin je průvodcem, kompasem, tepem i rytmem naší galaxie a planety Země.

Na jedné straně vidíme kolo Pánů dne „NAVAL“. 20, do hmoty vstupujících archetypů, číslo 20 prostupuje celý náš život od 20 aminokyselin DNA až po 20 prstů.

Na straně druhé je kolo energetických hladin „TONAL“ (světla podpory), Které má celkem 13 energetických hladin (stupňů vývoje)

Číslo 13 přestavuje věčnost a rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií v nekonečném koloběhu života, smrti a reinkarnace. Tak jako naše tělo má 13 hlavních kloubů, má i každý Naval svých 13 Tonal. Energetická hladina 13 „TONAL“, je vtisknuta do života této planety od počátku. Číslo 13 je zobrazováno jako 7 stupňová pyramida, jako 7 dní a 6 nocí Stvoření života. Avšak největší přesah má spojení čísla 13 v pojetí času 9 PODSVĚTÍ s vrcholem jejího Trienia.

 

Číslo 13 je tak považováno za posvátné a kombinací obou čísel 13 a 20 vzniká jeden celek cyklu, kruhu, který nemá počátek ani konce, mapy nekonečného cyklu poznávání smyslu života.

 

Posvátný

Tzol’KIN

 

13 je symbolizována kruhem života a 20 pak čtvercem uvnitř, dohromady tvořící symbol HUNAB KU, označovaný také číslem 21, vyjadřuje nový počátek, nový měsíc, obnovu, či znovuzrození.

 

Každý rok Tzol’KINu má 13 měsíců tak zvaných UNIAL a každý měsíc UNIAL má 20 dní takzvaných KIN.

 

13 UNIAL (měsíců Tzol’kinu) x 20 KIN (dní)

= 1 rok Posvátného Tzol’KINu (260 KIN)

 

Dvojí soukolí přiřazuje každému dni jeden NAVAL a každému dni jednu energetickou hladinu TONAL. Velké soukolí s NAVAL se otočí celkem 13x a malé soukolí s TONAL se otočí celkem 20x, Než se opět setkají ve výchozí pozici 1 IMOX. Díky tomu je zaručeno, že se za dobu 260 KIN vystřídají všechny kombinace NAVAL a TONAL.

Každý den Posvátného Tzol’KINu se počítá. Jeho podstata spočívá ve sledování vyšších zákonů, které odkrývají pravé důvody naší Existence na Zemi. Naše současné znalosti a poznání, je v této rovině na začátku. Samotný Tzol’KIN obsahuje velké množství cyklů a vazeb, cyklů, díky kterým je možné určovat astronomické údaje a objevovat své srdce a moudrost universálního vědomí.

 

Jsou známy následující základní členění Tzol’KINu:

více naleznete ve videu nebo v kalendáři (lze požádat emailem)

 

Pokud chcete můžete tento projekt podpořit stažením videa, kalendáře

 

nebo přidáním do skupiny SJEDNOCENI kde naleznete více obsahu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *