HISTORIE „malá vs VELKÁ“ o Životě

Člověka napadne spousta věcí v rozdělené společnosti, která lidi dvou táborů více a více vzdaluje od sebe. Patříte k těm „malým“ nebo k těm „VELKÝM“ procentům? Jsem takový, či onaký? Vybíráte si, nebo už máte vybráno? Ukažme si, co nám skutečně přináší volba „malých“ a „VELKÝCH“ procent na tom co známe. V úvodu berte vše pouze orientačně, ale vězte, že pokud si odpovíte na pár otázek tak na konci možná zjistíte, že už víte, kam skutečně míříte a jaký bude Váš další život za pár let.

 

Kolik procent lidí naší populace se historicky dotkly nějaké války či omezení svobody?

 

Kolik procent jednotlivců a vedoucích představitelů na této planetě usilovalo o vládu nad světem?

 

Kolik procent lidí bylo ve středověku nábožensky sjednoceno a kolik zotročeno?

 

Kolik procent lidí hledajících svobodu v Egyptě došlo do země zaslíbené a nalezlo ji?

 

Kolik procent lidí v západním světě pracuje a vydělává si na své živobytí, aby přežilo v tomto světě? Kolik procent lidí má prostředky na to, aby žilo několik životů a nemuselo hnout ani prstem?

 

Kolik procent lidí důvěřuje médiím, novinám, politikům, vedoucím lídrům a představeným? Kolik procent lidí má na tomto světě moc ovládat a kontrolovat ostatní skrze média a politiku?

 

Kolik procent lidí platí daně a dotuje sociální, důchodový, bankovní a ekonomický systém? Kolik procent lidí na této planetě obchází systém a páchá nezákonnou činnost či využívá šedou zónu?

 

Kolik procent lidí využívá nákupních center, spotřebních řetězců, masokombinátů, dopravy a jiných…? Kolik procent lidí nakupuje kvalitnější výrobky u malých soukromníků a uvažuje nad tím kde koupit?

 

Kolik procent lidí si myslí, že ví, co je to ekologie, životní prostředí, jak užívat technologie, …? Koliko procent lidí skutečně ví, jak opravdu obnovit přírodu, zná její dary a proč je zde dle historie?

 

Kolik procent lidí žije ve městech, velkých aglomeracích a baví se nekonečnou zábavou médií okolo? Kolik procent lidí žije v komunitách a společenství druhých lidí poznává sebe samého a jeden druhého?

 

Kolik procent lidí věří že vše bude jako dříve, a že je dnes nějaká omezení neomezují na životě? Kolik procent lidí věří ve vlastní hodnoty a rozhoduje o svém životě bez vnějšího zásahu druhých?

 

Kolik procent lidí na této planetě se dotkla doba pandemie, zákazů, omezování svobod, strach? Kolik procent lidí opravdu žije bez ohledu na okolní svět, tvoří svůj vlastní a umí se strachu postavit?

 

Kolik procent lidí na této planetě věří že je zachrání někdo druhý, nebo spásné leky na všechno? Kolik procent lidí na planetě zemi je absolutně zdravých a nemá v životě žádné zdravotní problémy?

 

Věřím, že v těchto hodnotách je vepsán směr i skutečné poselství jak dlouho a kde budete žít. Každá změna začíná právě u nás a každá změna se počítá.

 

PS Jedna otázka na závěr:

 

Co se stane, až se všechna malá procenta jednoho dne spojí?

Krásný den.

David

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *