Objevte 13 dnů TRECENY a MAYSKÝ STROM ŽIVOTA.

Hledáte rovnováhu ve svém životě? Objevte 13 dnů TRECENY a MAYSKÝ STROM ŽIVOTA.

Pro ty, kteří se s tímto systémem setkávají poprvé připravuji několik samostatných příspěvků. Ti, kteří již toto téma znají možná rádi ocení podstatně širší možnosti, viz. obrazová příloha jedné Treceny níže.

 

Co v našem životě určuje jednotlivé směry kudy a kam kráčíme? A jak můžeme změnit svou realitu, a tím i realitu okolo sebe?

Práce se systémem Treceny a Mayským stromem života nabízí jiný pohled na pojetí a princip času, a tím nás dostává ze zaběhnutého lineárního uvažování A => B. Zároveň vnáší do života práci s archetypy, které můžeme symbolicky pozvat a tím podpořit naše kroky.

 

Před 14 dny jsem rozpracoval vybranou část aplikace „Mayský strom života“, tak, aby bylo možné zařazovat principy Treceny a Mayského stromu života do naší každodennosti. Aplikace bude v budoucnu dostupná pro všechna zařízení jak mobil, Mac i PC i jako papírová verze knihy na přání.

 

Chtěl bych zde poděkovat všem tvůrcům a lidem, kteří mě inspirují a jsou mi zdrojem pro vytvoření této aplikace: Mayské kultuře a civilizaci, Adolfu Inemannovi, lidem okolo projektu mayskystromzivota.cz, 13Lunas.net a mnoha dalším.

 

Máte zájem o mayský strom života? Prohlédněte si nabídku … nebo mi napište

 

Za všechny příspěvky velice děkuji.

Krásný den Divad

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *