S CYKLY ČASU V DNEŠNÍ DOBĚ UMĚLÉ PAN…. KE ZMĚNĚ

Děkuji všem zde za každodenní práci a neutuchající úsilí.

 

Za sebe věřím, že řízená změna, o kterou se řekněme mocenská strana snaží, namířená proti lidem se „Zdravým rozumem“, má řešení. Nejenom sjednocování, skupiny, buňky, kampaně, odvaha, postavení se za svá práva, vlastenecký odpor, filtrace medií a sociálních sítí, vlastní příklad pro ostatní, ale mimo to, že lze přejít přímo do cyklické protiofenzívy.

 

Systém a moc pracuje jako celek, který nechce svobodu pro občany, to již dokazuje a určuje, co daný den bude vydáno a jak budou lidé pravidelně atakování strachem (má nastavenou čítanku s modelem, jak manipulovat dav lidí a jak z nich dělat ovce i vlky). Přesně o čem mluví řada vědomých lidí okolo.

 

To, že je zde určeno několik témat, co rozdělují a odklánějí pozornost lidí v dnešním světě je nastaveno pravidelným cyklem, který se neustále opakuje a prohlubuje. Tento cyklus je velmi dobře již vidět. Lze však zvrátit.

 

Za sebe jsem přesvědčen, že stejná soustavná synchronizovaná činnost jednotlivců lidí se Zdravým rozumem, s pravidelným cyklem 21 dní zaměřených na vybranou část oblasti, které opravdu rozumí a jsou profíci (nejenom právníci a doktoři, ale všichni ostatní v tom, v čem jsou nejlepší), velmi razantně dokáže změnit stav okolo nás. Často stačí lidi pouze vyzvat a oni sami pak jsou schopni najít odvahu danou věc udělat.

 

Důležité je udržovat si pravidelně své nastavení a rostoucí cyklický rytmus vědomí (zdravého rozumu). S každým odvážným činem sílíme a lidé okolo nás pak sílí také, vidíme to každý den, že to jde. Kde jsme byly před rokem my, budou i oni za mnohem kratší dobu, než je rok, a to svým prvním krokem, třeba ještě dnes. Odvahu přátelé, slabí odpadají, ale houževnatí sílí a nový se přidávají. Nejsme armáda ovcí ani vlků, ale těmi opravdovými lidmi co mění tento Svět.

 

Globálně lze vytvořit velké množství anomálií, natolik silných, že pokud každý den několik set lidí udělá k danému tématu správnou věc, té které věří, co umí a zveřejní ji (pro podporu druhých) či jiným způsobem na ni upozorní, pak samotný systém při tom začne vykazovat více a více chyb. Vše nelze zachytit UI na FB a cenzurovat či podobně, prostě to někomu řeknete, a to dodává odvahu udělat správnou věc. Vznikající systémové chyby pak vedou ke změně, kterou na sobě systém provede sám, vlivem vlastních nařízení, pokud bude dostatečně dlouho stimulován anomáliemi. Je to medicína odpovědnosti za sebe k budoucnosti nás všech.

 

Je zde, ale i druhá odpovědnost protistrany, dnešních zúčastněných, především, těch, ke kterým vedou nitky a kteří nejsou tolik vidět. A souhrnně je pak neochrání ani armáda právníků. Je třeba sít semínka svobody, každý den zas a znova. Starat se o ně i sklízet její plody a ty dávat dál veřejně, pravidelně, velmi přesně a cíleně do míst, které neplní svou podstatu. Dříve nebo později dojde ke kolapsu, ale jinému, než byl plánován mocí. Svobodu mají lidé ve svých rukou a nemají se jí nikdy vzdát. Stávající zákazy nemají právní oporu v zákoně. Tak si lidé věřte a denně chraňte svou svobodu.

 

Příklady nefungujících systémových části jsou: zdravotnictví (které dnes svou prevencí vytváří pacienty a šíří strach na místo uzdravování) / finance (které zvyšují neustále daně a okrádají běžné pracující, a vytváří pocit nedostatku) / doprava (která tvoří stres díky nekvalitní infrastruktuře) / kultura (kde se pár lidí fotí a strhávají svou pozornost svou vulgaritou) / hospodářství (kde se pěstují plodiny pro peníze nikoliv pro nenasycení lidí) / veřejné a ochranné složky (kterým jde pouze o sledování velkého Bratra, nahlížení do soukromí každého z nás za účelem další kontroly a manipulace) / zahraniční vztahy (znevýhodňování naší Země a její okrádání pár jednotlivci) / energetika a nadnárodní korporace (zvýhodňování sousedů na úkor nás všech, stejně jako fabrik před lidmi, zelená co není zelená, přebytky energie pro firmy s cenou dokonce i zdarma za přebytky, ale pro lidi za velké peníze, zdražování pro další), media a reklamy (které manipulují dnes a denně, podílejí se na lži a odebírání pozornosti), mobily a počítače (které nás denně stimulují a kontrolují skrze UI) …

 

Protiváhou jsou pravé části péče o zdraví, sportem a pohybem, práce s myslí, osobní rozvoj / práce vlastníma rukama, se skutečnou hodnotou, lidí, kteří pracují sami pro sebe / cestování s poznáváním Naší země České a její historie / zábavou s přáteli a v přírodě / soběstačností a nezávislostí / právo svobody slova řadového občana, které je vyslyšeno / soužití a tvorba nás všech v komunitách, společenství, sdružení, národu, Světa kde moc nemá místo / odvaha chránit a bránit pravdu a svobodu…

 

Je toho spoustu, kde lze vytvářet každodenně anomálie spojené s jednou věcí, co je okolo nás tak protěžována a přitom měnit Svět ve spirále času svým každodenní jednáním.

 

Díky všem, co denně makáte na svobodě, odvaze své a našich bližních a nenecháváte se zastrašit.

 

Jsem jeden z mnoha, jeden z vás.

 

Napište do komentáře, co pro Vás znamená změna. Již brzy uvidíte v následujícím díle Hovory z matrixu S01_02 s názvem Změna.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *