Mayská spirála času

Věříte, že rychlost samotného času se neustále a každý den mění? Víte jak si toho můžete všimnout? Poznejte trecenusvého zrození a kde jste podle na spirále času dnes. Samotný čas pracuje ve vlnách na určitých frekvencích. Lze topozorovat výrazně při portálových dnech, ale také v rámci zvědomování několikadenních úseků. Citlivost se zvyšuje sohledem na naší pozornost. Pozorujeme nejdříve delší časové úseky, tedy treceny a z pozvolné dlouhé části přejdete dointuitivního vhledu do přítomného okamžiku a naopak do dlouhých cyklů. Čas je v přítomnosti jedno velkou iluzí vzakřivení prostoru mířící do jednoho bodu, k našemu středu, k našemu srdci, které je branou ke zdroji. Pokud hledátedůkaz pak si nyní ukážeme jak samotný Posvátný Tzol’kin není jen kalendářem, ale především mapou a kompasem, kterépoodhaluje dávná tajemství mystéria, která nás vedou k našemu poznání.

Vnímáním svých darů od narození a darů, které denně přicházejí objevujeme universální hodnoty vědomí, jehož jsme součástí. V tom co k nám přichází, a co právě prožíváme, je vše čeho je třeba k pochopení. Objevte nyní cestu ke Zdroji! Vstupme do brány, která poodhaluje část světa, kletý je ukryt před těmi co vnímají pouze svou představu, otevřete dveře a nechte vše plynout. Spirála času je vstupenkou, a tak nechť jsou čísla dvaceti Pánů dne NAVAL, tedy čísla dle mayské dvacítkové soustavy od 0 do 19 oněmi prvními kroky, oněmi průvodci. Pokud je budete chvilku studovat můžete nahlédnout dále než si umíte představit. Pochopit, proč jsme jako děti chápali nové věci rychleji než naši rodiče. Pochopit, proč je naše nynější chápání pomalejší, než mají naše děti a proč jsme dnes tam kde jsme. Vše je jen o naší pozornosti.

 

Můžeme nahlédnout a měnit vše ve vlastní přítomnosti svého bytí pro budoucnost i minulost. Můžete nalézt více než pouhé teorie. Můžete objevit pravé důvody proč jste zde. Můžete objevit podstatu posvátné geometrie, můžete objevit okna do jiných realit a dimenzí. Můžete nalézt pravdu o sobě samém nebo vnímat oněch několik řádků jako teorii, ale i tak lze dojít k činu pronaše pochopení. Je to na každém z nás co si vybereme.

 

TRECENA v době narození (z výkladu Mayského stromu života):

Pokud máte zájem nahlédnout do základů Posvátného Tzol’kinu vč. Archetypu Naval pro aktuální období s detailním popisem můžete se podívat na nabídku (na žádost emailem)

 

Hezký den všem

David

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *