První Exkluzivní jedinečný výklad všech 13×13 Darů pro jednotlivé dny Treceny MANIK provedený od 29.7. do 10.8.2022

Krásný den přátelé, je zde jedinečný výklad všech 13 Darů Mayského stromu života pro 13 dní trecenu (tedy 169 Darů). Výklad poodkrývá Mayského hada, jenž se plazí po 7 úrovních pyramid jednotlivých 13 dnů.

Ve výkladu jsou použity všechny základní časové osy TONAL (celkem 13) pro jednotlivé dny. Navíc zde naleznete časový sled událostí u jednotlivých dnů a čím budeme postupně procházet.

 

Každý den má 13 Darů / 13 Energií Tonal a prostřídáváse zde 20 Pánů dne NAVAL:

 

* Dary Původ / Srdce / Poslání

* Dary talentů ducha a ve hmotě

* Dary a výzvy ducha a ve hmotě

* Dary motivace ducha a ve hmotě

* Dary 4 Světů Osobnost JA / Kolektivní vědomí MY / Země / Vesmír

 

Pokud si k jednotlivým Pánům dne chcete přečíst hlubší náhled tak doporučuji z nabídky MAYOSKOP, kde naleznete podrobné popisy k mapě treceny a můžete tak snadno určit s jakými energiemi se v uvedené dny setkáte, jaké mají charakteristiky a vlastnosti (silné a slabé stránky), kterých orgánů našeho těla se dotýkají a nakonec s jakými Pány dne jsou ve společné symbióza.

 

Jednotlivé bubliny obsahují řádky: 1-13 čísla Tonalu od 1-Jednoty ke 13-Vzestupu (1 řádek). Následuje druhý řádek konkrétního daru. Třetí a čtvrtý řádek představuje synonymum ke konkrétnímu Pánu dne Naval v rámci přepisu pro západní civilizaci. Pátý řádek obsahuje číslo Tonalu, Název NAVALU dle Tzol’kinu a pořadové číslo Pána dne dle Mayů (snadná identifikace s elektronickou knihou MAYOSKOP). Šestý řádek obsahuju symboly a znaky k pátému řádku (identifikace se znaky a zápisy starých Mayů).

 

Podrobné rozbory dne a mnohem více naleznete během tohoto týdne v členské sekci MAYOSKOP, která bude nově spuštěna a bude obsahovat následující rozbory:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *