Období tvořivosti, aneb čemu dáváte pozornost to kolem Vás roste.

Přátelé, kamarádi, pozorovatelé, tvůrci, čtenáři i posluchači, mnozí z Vás denně tvoříte pracujete na svých projektech,kterým se věnujete naplno a to je dobře. Pro tyto není určen tento článek, nebo řekněme několik řádků. Tento článek jeurčen těm, kteří v současné době dávají pozornost veškerým médiím TV, FB, YOUTUBE, NOVINÁM, MEDIÍM,prostě všeobecně. Možná si přejete změnu, ale Vaše pozornost je chycená v realitě předešlé věty. Věřte že kontrola vždyvychází z možností změny rovnováhy sil. Pokud něco převáží, tak se to bude dít.

Chcete pomoc světu, nebo něco změnit? Tak se změňte teď hned. Proč, nebo jak? Jsme v čase klíčových změn a tedy my všichni, co jsme vědomími tvůrci, nechme být to, co nemůžete změnit. Nechme byt ony vlaječky a postoje k tématům, které nemůžeme změnit osobně. Osvětleme si svůj stín. Rozdělujete společnost na ty, nebo na ty? To už tu bylo. Spíše se podívejme jak umělecky někdo zachycuje úspěch a neúspěch v principu vizualizace pro stržení naší pozornosti. Zapamatujme si tyto triky. Všimněme si, jak nás to odpojuje od toho, co můžeme denně udělat. Věřte, lepší šanci ve svém projektu života nedostanete, když se jí nechopíte teď.

 

Vykašlete se tedy dnes, ano dnes, na media a na všechny, kteří mají takový nebo onaký postoj, potřebu vyjádřit náklonnost nějaké straně. Když někdo říká, ať si mě ten kdo “nesdílí můj názor vyškrkne”. Tak si ho vyškrkněte, nebo mu dál věnujte svou pozornost a cennou energie, že ho zachráníte, ale pak se nedivte co přijde. Volba je na každém z nás. Hledat cestu má každý člověk sám. Nečekejte a jděte. Život velkých změn máte právě teď ve svých rukou. A tak se ani tímto článkem nenechte odvést od toho svého, od svého života. To hlavní už máte, víte čemu je třeba věnovat pozornost. Věnujte ji sobě a nejbližší rodině. Máte možnost něco změnit. Věřte, že Vám to dá velkou sílu, která bude cítit na kilometry daleko. Nic Vás pak nemůže zastavit, nebo změnit.Budete vědět, kde je Váš střed. Budete vědět, kým doopravdy jste. Budete vědět, že celý Svět s Vámi, může být tím lepším z Vás.

 

A tak si ještě připomeňte, co odvádí naši pozornost a energii při hledání toho co už máme, Svobody: je to Strach o Zdraví, Peníze, Potraviny, Energie a Mír. Podívejte se ráno do zrcadla, podívejte se okolo sebe, zopakuji okolo sebe, chybí Vám snad něco z toho. To, co nejčastěji chybí je naše vnitřní odhodlání aodvaha ke změně, nalezněte odvahu a změňte to. Změňte to a vykašlete se navlaječky, názory, které jsou lidově k hovnu. I na tento názor. Zaměřte se na sebe a buďte vědomími tvůrci vlastního života, ve kterém určujete pravidla hry Vy a nikdo jiný. Pravidla, která vycházejí z pravdy o Vás a ne názoru většiny obrazovek, do kterých koukáte, a které laikujete. Ukažte druhým, jak pravdiví jste a to bez nálepek. Napište kdo jste, jaké je Vaše jméno a ukažte, že něco opravdu děláte. Kecání mi jde a tak píši, ale navíc, to každý den dělám, dělám pro sebe, svou ženu, pro své děti, měním sebe a tím i Svět okolo nás. David Hess

 

Závěrem jen pár slov k moci proti strany, ta zná již po tisíce let cykly a ví jak davy ovcí vést, nenechte se chytit a opravdu hledejte to, co je naším životním posláním. Máme příležitost změnit svůj život a osvobodit svou mysl. Věřím, že to dokážete, věřím že tento svět změníte. Řekněte si nahlas pro sebe: Jsem tvůrcem vlastního života. Jsem svobodný. Jsem ten, který mění tento svět. A nakonec dělejte to, co říkáte. Dělejte to každý den pro sebe, pro Svět bez strachu a konfliktů. Tedy, aby naše zdraví rostlo. Naše hojnost se zvětšovala vevšem co děláme. Práce, kterou děláme, aby nás bavila. Vše co tvoříme, aby vycházelo z nás. Tvořte pro své potěšení a radost ze života. Jezme to, co našemu tělu prospívá. Pečujme o svou schránku. Buďme vděční, za to co už máte teď a stále posouvejme své hranice. Stůjme přitom na Zemi. Dávejme si adosahujme svých novým cílů každý den, krok za krokem. Využívejme veškerý svůj potenciál, kreativitu, inspiraci, talenty, dary, motivace pro to, co si přejeme. Dělejme to a uvidíte co se bude dít.

 

Buďte svobodní s krásným dnem se Sluncem.

 

A jak to vše udělat? To je na Vás, nebo se můžete přidat do ČlenskéSekce

“Členové MAYOSKOP či SJEDNOCENI” a nalézt zde pár slov propovzbuzení.

 

Sledujte nové výklady a mějte krásný den s 🙂

Ahoj David

 
 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *