Jak pracovat s posvátným Tzol’kinem aneb 1.Část malé příručky pro všechny – Dar SRDCE:

Nalaďte se na své Srdce a spojte se s dary pro daný den. Zní to složitě, ale není.
Provází nás celým životem od narození až do smrti. Dává nám sílu, lásku, svobodu a štěstí. Tiše i hlasitě bije, a když pozorně nasloucháme dostává se nám onen dar poznání smyslu života. Ano, je naší součástí, je nám věrné tak, jako my jsme věrní jemu. Je to naše Srdce, které je spojením mezi Srdcem Nebe a Srdcem Země. Srdce, které je mostem i branou vedoucím ke Zdroji.
 
Žijete v lásce a harmonii, nebo ve světě iluzí vlastních myšlenek a tužeb?

S MAYOSKOPEM Posvátného Tzol‘kinu možnost nahlédnout do studnice a poodhalit Archetyp své vlastní síly, která Vám byla zapůjčena/dána při vstupu na světlo světa této Země, do reality kterou sami utváříte.

 

Pokud svůj dar srdce neznáte tak to ničemu nevadí, znáte se celý svůj život. Víte, v čem jste a nejste silní. Mnohdy znáte své stinné stránky, čeho se bojíte a kde jste naopak odvážní. Tedy znáte svůj přijímač dokonale. Znáte své Srdce, svého průvodce, svou mapu, svůj nástroj, svůj dar bez toho, aniž by Vám kdokoliv cokoliv o něm vysvětloval. Víte tedy, že jej může naplno otevřít! Ano, někdy to však zcela nejde. Naše srdce ukrývá i to čím jej zavíráme před ostatními, ale především čím zavíráme své možnosti sami sobě. To, co nám často brání ve spojení je náš strach a spojení s minulostí i budoucností jenž nás odvádí od věčného TEĎ. Pojďme si nyní na dnešním dnu ukázat, co můžeme změnit a jak přistoupit k jeho možnostem.

 

Zde je aktuální výklad pro dnešní den kde v pokračování tohoto článku v odkazu níže naleznete nejenom návod jak číst tento výklad, ale především 1.část základních znalostí pro používání Posvátného Tzol’kinu (MAYOSKOP):

Podívejte na výklad dne a čtěte si postupně tyto kapitoly:

I. POPIS A ENERGIE 13 DENNÍ TRECENY – navnímejte směr těchto dní

II. DAR SRDCE PRO DEN – navnímejte podporu pána dne NAVAL s energií TONAL

III. SLED ÚDÁLOSTÍ 13 NEBES – 13 TONAL / 13 DARŮ / ARCHETYPY NAVAL

IV. NYNÍ SI PROMÍTNĚTE SLED UDÁLOSTÍ DO ČASOVÝ ROVIN A ZVLÁŠTNOSTÍ DNE

 

Nyní se podívejte, kde se dar pro den Srdce nachází, v jaké fázi dne. Je před nebo po vrcholu dne? Již zde si můžete povšimnout, že pokud si den rozkreslíme v 7 stupňové pyramidě času tak vidíte že jdete od spodu k vrcholu a pak zase kráčíme dolů.

 

A tak první fáze 13 Tonalu 1-6 je především o naší práci na změně:

 

(1) Kdy se spojujeme v jednotě sami se sebou

(2) Jsme vystaveni vlastním pohnutkám a rozhodujeme se co učiníme

(3) Jednáme a konáme v akci (nejlépe bez pohnutek). Nikdo jiný za nás neudělá.

(4) Hledáme stabilní bod a ukotvujeme svými rozhodnutími probíhající změnu

(5) Nabíráme podstatu vlastní síly z naší akce, z našeho činu

(6) Plujeme přitom proudem plynutí času vlny k vrcholu, který nám odhalí mnohé.

 

Ano, doplavat či dojít na vrchol (7) a odzrcadlit sami sobě skutečnou pravdu je mnohdy tak těžké, že si na to netroufáme a zde i často své srdce zavíráme a vracíme se nazpět do cyklů vlastních rozhodnutí, jenž se nám v budoucnu od-zrcadlují a znova a znova opakují. Pokud se však podíváme a pořádně rozhlédneme okolo, uděláme „to správné rozhodnutí“, pak se nám dostane jisté formy spravedlnosti.

 

(8-mužský aspekt cesty) Spravedlnost v podobě naskočení na vlnu kdy nabíráme vlastní zkušenost a pocit štěstí, že jsme se správně rozhodli.

 

(9-ženský aspekt) Chce to však krapet trpělivosti, abychom pochopili, že uskutečnění změny je možné pouze naším konáním v souladu se srdcem.

(10) Uskutečnění změny stavu přichází tam kde se odvážíme naslouchat vlastnímu nitru.

(11) Nitru, které odhaluje a rozlišujeme, co je a není správné

(12) Dostává se nám poznání v podobě porozumění. Poznání je zde vždy. Poznání a mnohdy i poučení.

(13) Indián nikdy nedává stejnou radu dvakrát. A tak porozumění vlastnímu Srdci s odvahou udělat krok do neznáme, krok ke zdroji, nám jej otvírá ve chvíli, kdy se odvážíme jít dál na cestě vzestupu a posunu v před.

 

Další části jsou pro doplnění a hlubší vhledy:

V. STRUČNÁ VERZE MAYSKÉHO STROMU A ENERGETICKÝCH HLADIN PRO ORIENTACI

VI. PRO REKAPITULACI SI MŮŽETE PŘEČÍST STRUČNÝ POPIS TRECENY A JEJÍHO DNE

VII. UPOZORNĚNÍ NA ZVLÁŠTNOSTI DNE A PORTÁLOVÉ DNY

VIII. ČASOVÝ SLED UDÁLOSTÍ DNE NA VLNĚ PLAZÍCÍHO SE HADA ČASU

IX. VRCHOL DNE A CO NAŠE ČINNOST OVLIVŇUJE V BUDOUCNU, KTERÝ DEN A DAR

 

X. Pro hlubší seznámení a možnosti použití DOPORUČUJI stáhnout si MAYOSKOP, který obsahuje podrobný popis k jednotlivým pánům NAVAL a energiím TONAL. Naleznete zde popis energií nejenom Tonal ale především jak vnímat energie jednotlivých Pánů NAVAL (ARCHETYPŮ) vč. silných a slabých stránek s možností všestranného použití.

Užijte si dnešní den a vybírejte z možností které máte a pokud chcete poznat své srdce hlouběji můžete mi napsat pár řádků o sobě a nechat si udělat podle data narození výklad Mayského stromu života, který naleznete brzy v nabídce. Odhalte to co bylo skryto o čemž jste třeba až dosud nevěděli. Odhalte, že smyslem života je život sám. Odhalte že ten největší dar je neoddělitelně spojen s Vaším srdce.

 
 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *