MAYOSKOP a ZDRAVÍ (2.díl z cyklu zrození a odkaz dávné civilizace)

Úvod
Krásný den všem přátelé, je zde druhý díl povídání o dávné civilizaci, která zde zanechala jeden z nejunikátnějších nástrojů pro osobní rozvoj a práci na sobě. Dnes si ukážeme téma, které dozajista bude zajímat každého člověka, který hledá nejenom duševní, ale i fyzické zdraví své existence. Dotkneme se také tématu skrytého poselství, které je uloženo ve 4 Světech Mayského Posvátného Tzol’kinu a ukážeme si jeden modelový příklad práce, jak přistupovat k rovinám jednotlivých evolučních vln pro léčení našeho organismu, tedy vln pyramidy času. Mnoho lidí v dnešní době čelí extrémnímu tlaku, projevům světa okolo sebe a nejvíce pak výzvám vlastního vědomí. Tyto aspekty života se projevují různými způsoby od napětí, strachu, deprese, až po zdravotní potíže z jednotlivými orgány našeho těla, a to vnitřně nebo i zevně na těle. Pokud se na toto podíváme z pohledu medicíny, lékaři (nemyslím tím lekaře), ale ti, kteří opravdu něco dělají a vnímají svého klienta, naslouchají mu, sami již dnes přiznávají a vědí, že příčina zdravotních potíží často vychází z našich převážně emočních vzorců, problémů od výchovy našimi rodiči počínaje, až po genetické predispozice konče. Obráceně pak ti, co se nazývají „lekaři“, mnohdy své pacienty vyděsí. Lekař jim pak předepíše takovou medikaci, která zakryje nejen problém který řeší, a domněle vyřeší, ale navíc spustí další a jinde. Pro tyto lidi tento článek není určen, protože si musí ještě projít tím, že nejsou potravou pro tento systém. Mají vystoupit z role oběti, kterou z nich systém dělá, nebo ji ze sebe dělají oni sami. Pokud, ale již dnes víte, že ne vše je bílé a černé, ale barevné a pracujete na sobě každý den, jako mistr a samostatný specialista života v jednom, pak je další část tohoto článku určena právě pro Vás.

Základní seznámení

Představte si člověka, který má v dnešním světě problémy s bolestmi, lékaři nejsou schopni určit z čeho jejich bolest vychází, a tak řeší dané místo a ne příčinu, nebo předepisují prášky na bolest, až po antidepresiva, aby se člověk z těchto stavů bolestí a deprese nezbláznil. Utlumují tak příčinu a uvedou člověka do hlubiny kde jsou ztracenými astronauty na neznámé planetě bez kontaktu s jediným kontaktem na Zemi v podobě jiné autority. Lekař je Autoritou a pacient objektem jeho bádání, co je asi příčinou podle jeho zkušenosti. Sami tito umělci a léčení pak nenacházejí vzorec pro odstranění problému, ale spíše jeho zalepení, kde je člověk nejlépe po zbytek svého života v rukou systému jako pokusný králík, farmaceutického průmyslu.

 

Pojďme hledat řešení z alternativy, skrze poznání našich předků. Nebudeme zde používat osvědčené prostředky alternativní medicíny, silové rostliny, magické rituály, ceremonie, ale prosté denní počínání. Nástrojem tohoto počínání bude mayský Posvátný Tzol´kin. Tento nástroj obsahuje celkem 20 znamení NAVAL, kde ke každému z těchto znamení je přiřazen jeden a nebo více orgánu či končetin našeho organismu vč. krevního oběhu a nervového systému. Pro seznámení s jednotlivými Naval doporučuji si stáhnout zdarma MAYOSKOP na stránkách, kde jsou tyto orgány uvedeny v části s popisem příslušného Naval v odstavci Tělo nebo celkový přehled viz obrázek č.1.

 

Obrázek č.1 – NAVAL – Celkový přehled

Příčinná souvislost orgánů a znamení

A nyní přejdu přímo k věci, v minulém článku jsem mluvil o vzorcích času a možnostech aktivace naší DNA. Dnes však budu mluvit o souvislostech užití otisknutých frekvencí evolučních vln TONAL a pánů dne NAVAL při jejich praktickém využití v každém dnu. Pokud si lidé zjistí, jaký orgán či končetina je dlouhodobě či chronicky bolí, nebo s ním mají na těle potíže, mohou také identifikovat onu příčinnou souvislost, která tento následek způsobuje. Pojďme se na to podívat blíže. Pokud si chcete určit z jakého důvodu nás tato bolest či problém provází je to celkem široký pojem, ale pojďme postupně. Předtím než se podíváme na práci doporučuji znát svůj Mayský strom života, který si můžete nechat zpracovat na mých stránkách v případě zájmu viz obrázek č.2.

 

Obrázek č.2 – Mayský strom života

V Mayském stromu máte celkem devět základních darů ze třinácti. O těch 4, které patří do roviny čtyřech světů a mají více kosmologický vliv, tedy JA a VESMIR / MY a ZEMĚ si povíme později. Nyní se podíváme na těch základních devět. Každý dar, mayského stromu a každý den, má svého pána dne NAVAL a sním i přidružené NAVALy dalších darů. Ke všem těmto darům je pak nadřazen ještě vládnoucí NAVAL pro 13 denní Trecenu. Každému pánu dne je přiřazen orgán na našem těle. Každý z NAVAL je pak ve spojení s vybranou evoluční vlnou TONAL, vlnou prapočátku stvoření viz Obrázek č.3 – 9 základních darů. Tedy dnes jsme schopni na základě mayského stromu určit, kde může vznikat problém v naší denní práci na sobě. Ano, může se stát, že u daného stromu nenalezneme orgán, který nás bolí, pak příčina nevychází z našeho zrození a přímé souvislosti, ale z prostoru, ve kterém žijeme a je mnohem snadnější uvést vše do rovnováhy. Například tak, že tento prostor energeticky změníme, nebo jej případně opustíme.

 

Obrázek č.3 – 9 základních darů na evolučních vlnách času od „Srdce až po Původ“

Vstup do ozdravného procesu

Pojďme se podívat na jeden ze způsobů, jak daný neduh odstranit, a vše navrátit k vlastní vnitřní vyrovnanosti. Na tuto cestu pro soulad těla, mysli a ducha se dostáváme svým vnitřním nastavením. „Lekař“ nám například sdělí diagnózu, že naše krev obsahuje menší množství protilátek, a že obsah toxických látek je mimo adekvátní současné normy, určené systémem. Mnoho lidí tento stav vyděsí, a to tak, že do krve jde další množství toxinů napříč procesy našeho těla, které jsou vyvolány vnitřním nastavením naší mysli, nebo vnějšími podněty, kdy naše výkonnost klesá a my jsem častěji unaveni než dříve. Mozek navíc teď produkuje hormonální koktejl díky stresu, jíme více nebo méně, zdravě chvilku a pak nezdravě, spíme nepravidelně atd. Je toho spousta, ale existuje možnost změny jak tento stav zvrátit. A to tak, že pracujme s konkrétním NAVAL a jednotlivými dary v určitých částech daného dne, které se neustále mění podle posunů Posvátného Tzolkinu a jednotlivých Trecen viz obrázek č.4 – denních posunů jednotlivých darů Treceny.

 

Obrázek č.4 – Denní posuny jednotlivých darů Treceny

Vypadá to a zní neuchopitelně, ale není to tak těžké. Mnohem náročnější je změnit stravu a jídelníček, začít sportovat a věnovat se různým bylinkám, detoxům a péči o naše tělo všeobecně. Na začátku je dobré si uvědomit, že do stavu, v jakém jsme, jsme se dostaly díky důvěře, že to za nás někdo udělá. Neudělá. Odevzdáním vlastní odpovědnosti autoritě v bílém plášti, nebo pilulce je chybou, kterou dnes dělá velká část populace. Ne, že by to v některých případech nebylo nutné či to nepomohlo, ale chvilka strachu obvykle uvede člověka do stavu, kdy si nechá nakukat kde co, třeba několikanásobnou tečku do svého života. Ale i tak někomu to pomoc může, znamením úspěchu je, když už tam po druhé nemusíte a jste v pořádku. Ale to je jiný příběh a o tom zde dnes mluvit nebudu. Vzorec, který zde existuje pro odstranění, tohoto bloku na těle je vepsán v pyramidě času, jednotlivých NAVAL a TONAL a především darech pro jednotlivé Treceny a dny KIN viz. Obrázek č.5.

 

Obrázek č.5 – Denní výklad a jeho dary pro jednotlivé KIN

Základní identifikace problému

Tedy nyní začněme s identifikací, kde příčina vznikla. Otázka: je uvedený orgán v našem Mayském stromu pod některým z NAVAL? Ano. Pod kterým? Mnoho lidí má podle Mayského stromu problémy na orgánech poslání ve svém životě, a to proto, že nedělají co by měly, nebo dokonce dělají věci proti sobě. Jiní mohou mít problém ve svém původu zrození, kde si během své výchovy nechaly vtisknout vzorce svých rodičů tak hluboko, že je ovlivňují každý den a které nejsou ve skutečnosti jejich. Pak jsou zde výzvy, a to mysli našeho ducha a těla ve hmotě, zde je mají nejvíce ti, co systematicky přetěžují svou mysl či tělo. Nakonec to mohou být drobnosti kdy zanedbáváme naše talenty a kdy se nenaplňují naše motivy v zapálení pro danou věc, kterou můžeme dělat.

 

Ještě se vrátím k tomu, že v základních devíti darech nemusíte nalézt daný orgán, pak je možné, že se daná část nachází ve 4 světech, a to ve vztahu Já k Vesmíru, nebo My k planetě Zemi. Ale jak jsem již zmínil, na toto připravuji samostatný příspěvek, a ještě to chce nějaký čas na zpracování velkého množství informací a jejich ověření, než to vypustím do světa k dalšímu použití. Nyní si pojďme ukázat, jak daný problém, který máme, odstranit a vyřešit. Vezměme si tedy příklad výsledků od našeho lekaře. Naše krev, má znamení archetypu NAVAL IMOX, IMIX jehož silovým zvířetem je krokodýl a také bývá označován za prapočátek stvoření, nebo zrození nového. Můžeme nalézt také krevní oběh a ten by pak souvisel se znamením CHUEN a B´ATZ´ jehož silovým zvířetem je opice. Pojďme tedy obnovit svou vitalitu, která je zde vtisknuta. Začněme tím, že si uděláme svůj vlastní strom nikoliv mayský, ale myšlenkovou mapu vztahů, zdraví a hojnosti.

 

Převzetím odpovědnosti k ozdravnému procesu těla, mysli a ducha

Nyní by bylo dobré si říct jaké vztahy okolo sebe mám, kde potlačuji sebe a kde jsem naopak v aktivní rovině, co mi energii dává a co mi ji bere. Zda se cítím bezpečně a podobně. Identifikací těchto souvislostí se dá nastavit poměrně velmi přesný plán, který pak konáme pouze intuitivně, nikoliv nuceně. To je například ráno si přečtu výklad a večer si jej přečtu znovu pro zvědomění daného problému a jak jsem jej vyřešil. Plán, který nemusí být jednoduchý, ale zdraví je na prvním místě, komu budeme platní, když tu třeba za pár let nebudeme. Naše přesvědčení mají velikou sílu, pojďme je tedy uchopit a převzít nad nimi kontrolu. Kontrolu nad časovými osami pyramidy času a evolučních vln. Pokud známe souvislost mezi naším Mayským stromem života, dary které máme, orgány, které s nimi souvisí, pak víme na co se zaměřit. Podle pyramidy času víme i přesně kdy.

 

Ideálním výchozím bodem pro řešení je 13 denní Trecena, v uvedeném znamení pro daný orgán. Tehdy můžeme v intenci klidu pracovat od počátku, až po její konec a následně plynule navázat dál na další části. Jsou to dny, kdy je přímo vhodné provádět léčení našich zranění, protože jsou podpořeny silnými léčivými energiemi jednotlivých KIN/NAVAL. Můžeme také oddělovat to co je v nás již neživotaschopné, aby to bylo pohlceno, rozpuštěno či odstraněno. Je dobré zmínit, že vybrané dny NAVAL, mají zesílenou schopnost pro řešení různých situací. Například sečtení energie Treceny, páne dne NAVAL a léčivé síly dne se ve svém celkovém projevu násobí. V průběhu procesu změny a odstranění uvedeného problému můžeme postupovat od počátku k vrcholu pyramidy času až do konce Treceny. Vše je po dobu 13 dní Treceny, pod jedním znamením NAVAL a tak můžeme čistit příčinné souvislosti s ostatními dary. Lze to také uchopit i jiným způsobem, kdy již známe příčiny, které vycházejí například z minulosti a my si vybereme uvedený NAVAL v rovině TONAL (7). Rozhodneme se kam chceme do budoucna jít. Můžeme se podívat do minulosti jaká byla příčina a zvolit kam půjdeme dál. Toto však doporučuji dělat pouze po bližším seznámení s významy, co toto nastavení přináší a čemu budete čelit. Ideálně s některým ze zkušených šamanů na našem území, který se této doby a chvíle zúčastní aby nebyla narušena jinými vlivy z naší mysli.

 

21 a 72 dnu k ukotvení ozdravného procesu

Třinácti dny procesu jedné Treceny to však nekončí, pro dokončení je třeba ještě, dalších 7 dnů, aby se vzorec nového způsobu uvažování propsal do našeho běžného života. Tedy celkem 21 dnů stačí na to, aby se náš vzorec chování pozměnil a my jsme mohli pokračovat na naší cestě plynule dál, bez velké části vybrané zátěže. Ano, zahojit části naší duše je tak snadné, ale zároveň náročné na svém počátku i v průběhu. Při udržování způsobu myšlení, se energeticky upevňujeme a uvádíme do rovnováhy, oddělujeme neživotaschopné, léčíme naše zranění a uzdravujme svou duši i tělo. Máme možnost každý den se více a více uvolňovat a vést svůj život kupředu. Nezahálejme, každý den se počítá. Věnovat dvě minuty našeho času k přečtení je spousta času, který se nám však vrátí a stojí opravdu za to. Zdravou mysl ničím nenahradíme.

 

Používání jednotlivých darů NAVAL a evolučních VLN TONAL, přispívá k našemu vlastnímu posunu k reálnému cíli, který jsme si v mysli sami určili, například vědomé kroky zlepšení našeho zdraví . Pokud chcete, můžete udělat ještě hloubkový přepis 72 dní, kdy je navíc dodržena podmínka fibonacciho posloupnosti, a kdy od 72 dne jsou naše vzorce provázány s pyramidou času, spirálou evolučních vln ve zlatém řezu. Více k tomuto tématu si ukážeme v MAYSKOPU 2, který postupně sestavuji z těchto útržků historie ve svém podrobném výzkumu. Jinak pro tento rok doporučuji stáhnout si Výklad MAYSKOPU 2022, kde je pro každý den uvedeno, jaké dary máte, vč. Trecen a základním postupem, jak s tímto výkladem pracovat na úrovni vlastní transformace.

Závěr

 

Nyní bych zde řekl pár slov před závěrem dnešního příspěvku, a to o řešení části původu přenesených vzorců od našich předků. Ideálním stavem je nalézt příslušný NAVAL v nastavení při vrcholu dne (7) v jeho původu zrození. Tento den se opakuje každých 260 dní a my máme přímou možnost vstoupit a jít po ose času. Podívat se na příčinnou souvislost toho, proč se nám děje, to co se děje. Toto vše bez regrese či jiných technik, stačí k tomu se uvolnit, ukotvit, zadat kam chceme jít a dát si odpolední siestu. Zde můžeme poznat důvody, které nám pomohou při řešení našeho problému. No dnes je toho hodně a je to jen část sdělení, více bude v malé přednášce o MAYSKOPU a Posvátném Tzolkinu a na mých stránkách projektu sjednocení (CZ). Vstupte do skupiny a dostávejte denní informace a výklady. Uvedená přednáška je plánovaná na druhou polovinu tohoto měsíce, a to pro členy projektu sjednocení.

Pokračování příště. Pokud máte zájem pište dotazy a náměty do komentářů, rád je zodpovím v připravovaném on-line vysílání.

 

Krásný den.

David

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *